Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent/ka zákaznického servisu - Blučina u Brna

Pro naše pracoviště v Blučině u Brna hledáme vhodnou uchazečku / uchazeče na pozici referent/ka zákaznického servisu.

Co bude Vaším úkolem?

  • budete důležitou kontaktní osobou pro celosvětově významného zákazníka z oblasti hi-tech průmyslu, se kterým budete aktivně komunikovat ve věci jeho objednávek a reklamací
  • administrativně i fyzicky se budete účastnit inventur
  • při řešení reklamací nebo škodních událostí budete v úzkém kontaktu s oddělením reklamací
  • nedílnou a důležitou součástí Vaší práce bude zajištění požadavků zahraničního zákazníka
  • budete mít možnost účastnit se startu důležitého projektu

Co od Vás očekáváme?

  • pozice je vhodná i pro absolventy SŠ (výhodou je vzdělání dopravního či logistického zaměření)
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni z důvodu každodenního spojení se zahraničním klientem
  • velmi dobrou znalost MS Office (výhodou jsou zkušenosti se skladovacími systémy)
  • pečlivost, spolehlivost a flexibilitu, které využijete při zpracování objednávek
  • kultivovaný ústní i písemný projev, který uplatníte při komunikaci se zákazníkem
  • výhodou jsou základy celní problematiky

Co Vám nabízíme?

  • zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • odpovídající ohodnocení
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • 5 týdnů dovolené +2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup možný od 01.07.2020 nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika