Hledáte práci k nakousnutí, která zároveň bude Vašim koníčkem?
Baví Vás moderní technologie?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Operátor/skladník moderní elektroniky - Ostrava

Buďte s námi u startu významného zákazníka z oblasti supermoderní elektroniky!
Nástup na pozici je nutný k 20.09.2020.

Co bude Vaším úkolem?

• příjem, kontrola a balení zboží
• testování a diagnostika elektroniky
• práce na manipulační technice
• práce se skenerem/čtečkou

Co od Vás očekáváme?

• pracovat s chutí a zodpovědně
• pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
• manuální zručnost
• spolehlivost při dodržování a plnění zadaných úkolů
• zkušenosti s VZV (výhodou)
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí – pátek)

Co nabízíme?

• získáte jistotu pravidelné mzdy
• práci s prestižními Hi-Tech produkty
• můžete získat/obnovit si řidičský průkaz VZV
• budete s námi pracovat v příjemném prostředí čistého, moderního skladu
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
• odměna za doporučení nového zaměstnance
• získáte 5 týdnů zasloužené dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod

Nástup je nutný k 20.09.2020

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika