Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Předák - Dobřany

Z důvodu nového projektu rozšiřujeme náš tým v Dobřanech u Plzně a hledáme do dvousměnného provozu nové kolegy.

Co bude Vaším úkolem?

• fyzický i systémový příjem a výdej zboží a jeho kontrola
• vedení menšího týmu
• zadávání dat v interním WMS následné uskladnění/vyskladnění a expedice
• obsluha manipulační techniky
• skenování mobilním skenerem

Co od Vás očekáváme?

• znalost skladových procesů a technologií
• průkaz obsluhy motorových vozíků (VZV, NZV, retrak)
• uživatelská znalost práce na PC (znalost programu SAP výhodou)
• přesnost, spolehlivost, zručnost
• ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Co Vám nabízíme?

• stálou práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
• 5 týdnů dovolené + 2 dny preventivního volna
• stravenky v hodnotě 100,- Kč (s příspěvkem zaměstnavatele 55,- Kč)
• příspěvek na dopravu do zaměstnání
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
• výrazně levnější telefonování pro rodinu…

Nástup: říjen příp. dle vzájemné dohody.

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis pomocí tlačítka „Odpovědět“. Budeme se těšit!

Chcete se dozvědět o naší společnosti více? Podívejte se na Proudly.cz!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406