Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Zasilatel/ka pozemních přeprav - Nový Jičín

Pro naše oddělení pozemních přeprav v Novém Jičíně hledáme vhodné uchazečky a uchazeče na pozici zasilatel/ka pozemních přeprav (vhodné i pro absolventy).

Co bude Vaším úkolem?

• komunikovat s našimi obchodními klienty a dopravci
• přijímat cenové poptávky a tvořit cenové nabídky zákazníkům v interním systému
• budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
• zodpovídat za správnou a včasnou kalkulaci a realizaci přeprav
• spolupracovat s partnery v rámci zahraničí i České republiky

Co od Vás očekáváme?

• středoškolské vzdělání nejlépe dopravního / ekonomického směru
• schopnost komunikovat v anglickém jazyce (písemná i hovorová forma)
• pečlivost a důslednost v odvedené práci
• odolnost a flexibilitu
• pokročilou znalost MS Office
• zkušenost na podobné pozici je výhodou

Co nabízíme?

• zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
• podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
• propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
• prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
• odpovídající ohodnocení
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
• 5 týdnů dovolené +2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika