Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent nákupu - Rudná u Prahy

Pokud se chcete pohybovat a dále se rozvíjet v oblasti nákupu, využijte možnosti posílit náš tým a obohatit své zkušenosti. Do oddělení Procurementu hledáme nového kolegu/kolegyni

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• uvítáme praxi v oblasti nákupu
• znalost angličtiny v takové míře, abyste byli schopni pravidelně ústně i písemně komunikovat se svými kolegy v zahraničí a příležitostně se účastnit setkání na mezinárodní úrovni
• vyjednávací dovednosti, výborné komunikativní schopnosti, které uplatníte zejména v komunikaci s dodavateli
• pozitivní přístup při řešení každodenních situací
• obchodní myšlení, orientace na výsledek
• dostatečnou míru samostatnosti v kombinaci s týmovým duchem

Náplň práce:

• zajištění plynulého chodu interní služby operativního nákupu produktů a služeb napříč celou společností
• příjem a zpracování interních poptávek
• vedení poptávkového řízení od mapování a analýzy trhu po předvýběr dodavatelů a následnou komunikace s nimi včetně udržování a rozvoje vzájemných vztahů
• pravidelná aktualizace dat v interním I-Procurement systému
• vyhledávání možných úspor v nákupu režijního materiálu

Co můžete očekávat od nás?

• podporu během zapracování díky ochotným kolegům a adaptačnímu plánu
• možnost zdokonalení a prohloubení svých znalostí a dovedností v úspěšné mezinárodní firmě
• moderní pracovní prostředí se skvělým zázemím (stravování v místě pracoviště, posilovna, možnost masáží v budově firmy)
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• program jazykového vzdělávání
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Jitka Moravcová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika