Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Celní deklarant/ka - Blučina

Hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho logistického týmu v Blučině u Brna, která/ý podpoří svými znalostmi a zkušenostmi další rozvoj velmi významného zahraničního klienta z oboru hi-tech.

Co bude Vaším úkolem:

• zajištění odbavení celních zásilek
• kontrola dodržování celních předpisů a příslušné dokumentace
• vystavování celních dokladů
• jednání se zákazníkem
• komunikace s celními úřady

Co od Vás očekáváme:

• SŠ vzdělání
• praxe ze stejné pozice je nutností (nejméně dva roky)
• povědomí o celní legislativě a jejich aktualizacích
• zkušenosti s celním programem iNUVIO a znalost internetových aplikací EUR-Lex, justice.cz, TARIC EU a popř. dalších celních SW
• uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a Word)
• týmového ducha a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme:

  • zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravování a jazykové vzdělávání
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí čistého, moderního terminálu
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • adaptační plán, který Vám pomůže v průběhu prvních týdnů
  • přátelský kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika