Každý ví, že…

Velká firma je možnost k osobnímu růstu. U nás se ze skladníka může stát vedoucí

6. února 2023 , 3 minuty čtení

Rosteme! A to už 150 let, v Česku tři desetiletí. Když sílí firma, daří se také lidem v ní. Platí to i v DB Schenker. Každý tu má šanci, z brigádníka se stane specialista, povyšujeme zevnitř.

V ČR máme 2300 pracovních míst. Přepravíme vše, od špendlíků po lokomotivu. Ročně odbavíme miliony zásilek po souši, přes moře i ve vzduchu, cokoli a kamkoli si zákazník přeje. S výjimkou vesmíru - zatím.

Markéta se do DB Schenker vrátila po mateřské a utrpěla „pozitivní šok“: „Firmu jsem téměř nepoznávala, jak se za těch 6 let změnila. Za dobu mé nepřítomnosti se asi tak dvakrát zvětšila a celý obor logistiky se posunul významně kupředu. Baví mě pracovat v oblasti, která se bude neustále rozvíjet.“

70% nárůst počtu kolegů v ČR za 7 let

Díky pestré práci nabízíme řadu uplatnění, ať máte školy a praxi nebo ne, staráte se o děti nebo máte zdravotní hendikep. Co nevíte, to se můžete naučit, na konferencích, kurzech nebo od kolegů. U nás získáte zkušenosti i vzdělání. V rozvoji podpoříme každého, kdo chce – máme nejrůznější manažerská a jazyková školení.

Když obsazujeme nové pozice, dáváme nejprve možnost k růstu našim lidem. Máme kolegy, kteří u nás začali jako skladníci, a už se vypracovali na vedoucí a manažery skladu. Pro mladé pracovníky máme roční program Talent management, který má velký úspěch.

50 % absolventů programu míří do manažerských pozic

V DB Schenker a hlavně v nové hale v Rudné je možnost rychlého a stabilního rozvoje.
Chcete růst s námi? Napište nám, domluvíme se.