Operátor/Operátorka moderní elektroniky - Strančice

Lokalita: Strančice
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Jsme DB Schenker – světový poskytovatel integrované logistiky a spedičních služeb. Jsme firma mnoha tváří, možností a výzev!

Na pobočce ve Strančicích jsme profíci v oblasti skladové, i reverzní logistiky. Pro našeho významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky spojujeme celý svět, a tak nás každý den čeká pořádný kus práce. Práce se ale nebojíme a hlavně umíme táhnout za jeden provaz!

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • příprava, kompletace a balení objednávek
  • práce s moderní technikou (skener, skladový systém, PC, případně manipulační vozíky)
  • příjem a kontrola zboží
  • manipulace se zbožím na skladě
  • práce v čistém a suchém skladu, vhodná pro muže i ženy

Co od vás očekáváme?

  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední směny)
  • praxi na pozici Skladník (výhodou)

Co nabízíme?

  • jistota pravidelné mzdy, vždy 10. den v měsíci
  • odměny v hodnotě 500 Kč za měsíc, vypláceny měsíčně
  • příspěvek na očistu oděvů ve výši 1050 Kč čistého do mzdy
  • příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
  • příspěvek na dopravu 1000 Kč měsíčně
  • týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna (sick days)
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
  • odměna za loajalitu v programu Cafeterie
  • odměna za přivedení nového zaměstnance
  • čisté prostředí moderního skladu
  • možnost získat/obnovit si průkaz VZV
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu

Chcete se dozvědět více o naší společnosti? Podívejte se na : www.welcometothejungle.com

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis, těšíme se na vás.

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Brixí

Jak to u nás vypadá?