Skladník/skladnice s VZV - Plazy

Lokalita: Plazy
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše pracoviště v Plazích u Mladé Boleslavi hledáme do dvousměnného provozu vhodné uchazeče/-čky.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
  • kontrola zboží při příjmu a výdeji
  • vychystávání zboží z regálového systému
  • práce s moderní manipulační technikou
  • obsluha mobilních skenerů

Co od vás očekáváme?

  • praxe s obsluhou manipulační techniky vítána (VZV, retrak)
  • základní znalost práce na PC (práce ve skladovém systému)
  • chuť do práce, spolehlivost, manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní/odpolední)

Pokud nemáte praxi s VZV, ale máte zájem a chuť to zkusit, rádi vás zaučíme.

Co vám nabízíme?

  • zázemí stabilní, silné a rostoucí mezinárodní společnosti
  • práci v malém kolektivu (cca 10 lidí), v novém, čistém a bezpečném prostředí
  • upravený začátek a konec směny pro pohodlnější příjezd/odjezd do práce s ohledem na dopravní situaci v okolí
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování 75 Kč/den do mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • možnost čtvrtletních odměn za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • a mnoho dalších výhod

Nástup možný "ihned" nebo dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406

Jak to u nás vypadá?