Skladník/skladnice s VZV - Dobřany

Lokalita: Dobřany
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Nebaví vás třísměnný provoz?Trávíte příliš mnoho času dojížděním?Přidejte se do našeho týmu v Dobřanech u Plzně, kde momentálně hledáme do dvousměnného provozu nové kolegy/kolegyně.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
  • práce s moderní manipulační technikou - retrak
  • kontrola zboží při příjmu a výdeji
  • obsluha mobilních skenerů

Co od vás očekáváme?

  • praxi s obsluhou VZV (retrak)
  • chuť do práce, manuální zručnost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co vám nabízíme?

  • stálou práci ve dvousměnném provozu na hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
  • možnost získat/obnovit si průkaz VZV
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny preventivního volna
  • čtvrtletní odměny za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • výrazně levnější telefonování pro rodinu…

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406

Jak to u nás vypadá?