Skladník/skladnice - Pardubice

Lokalita: Pardubice
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pro naše překladiště v Pardubicích hledáme do třísměnného provozu vhodného uchazeče/čku na pozici skladník/skladnice. Řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík nutností.

Přidejte se k nám

Co bude Vaším úkolem?

  • fyzický i systémový příjem a výdej zboží a jeho kontrola
  • obsluha manipulační techniky
  • skenování mobilním skenerem

Co od Vás očekáváme?

  • přesnost
  • spolehlivost
  • zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • platné řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/ den
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek penzijní/ životní pojištění
  • výhodné tarify od T-Mobilu pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • Multisport kartu

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728

Jak to u nás vypadá?