Specialista/specialistka IT podpory - Rudná u Prahy

Typ pozice: Specializované
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Přidejte se k nám

Co bude Vaším úkolem?

  • budete součástí týmu podpory uživatelů a správy HW a SW a zároveň i spolupracovat s ostatními týmy IT specialistů
  • budete instalovat a konfigurovat stanice s MS Windows a MS Office
  • kromě příjmu a řešení servisních požadavků interních uživatelů budete samostatně řešit různé IT úkoly spojené s projekty
  • inventarizovat zařízení HW a SW

Co od vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání ideálně v oblasti IT
  • praxi v oboru 2 roky, ale zaučíme i absolventa
  • znalost správy stanic a notebooků
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem
  • příjemnou komunikaci s interním zákazníkem a s kolegy
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru)
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění a jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Jitka Moravcová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika

Jak to u nás vypadá?