Procesní inženýr/procesní inženýrka - Strančice

Lokalita: Strančice
Typ pozice: Manažerské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Jsme DB Schenker – světový poskytovatel integrované logistiky a spedičních služeb. Jsme firma mnoha tváří, možností a výzev!

Na pobočce ve Strančicích jsme profíci v oblasti skladové, i reverzní logistiky. Pro našeho významného zákazníka - leadera v oblasti spotřební elektroniky - spojujeme celý svět, a tak nás každý den čeká pořádný kus práce. Práce se ale nebojíme a hlavně umíme táhnout za jeden provaz!

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • budete analyzovat , navrhovat design a standardizovat výrobní procesy a tím zvyšovat kvalitu výrobního procesu
  • budete spolupracovat s kolegy ze zahraničí na výrobních metodikách a standardech výrobních procesů
  • budete tvořit vývojové diagramy (Omnio Graffe/Visio)
  • budete analyzovat požadavky zákazníka, navrhovat jejich řešení a připravovat příslušnou dokumentaci

Co od vás očekáváme?

  • vzdělání technického směru (VŠ nebo adekvátní zkušenosti)
  • praxe v oblasti průmyslového/výrobního inženýrství
  • zkušenosti s nástroji Project Management (WorkFront/JIRA atd.)
  • aktivní, komunikativní angličtinu
  • praxi v oblasti výrobních procesů a postupů
  • samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme ?

  • podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních 3 měsících – ale i v dalším období počítejte s podporou kolegů !
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění a jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Jitka Moravcová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika

Jak to u nás vypadá?