Skladník/skladnice - Liberec

Lokalita: Liberec
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pojďte pracovat k nám! Pro naše pracoviště v Liberci hledáme do 2/3 směnného provozu vhodné uchazeče/-ky na pozici Skladník.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • fyzický i systémový příjem a výdej zboží a jeho kontrola
  • obsluha manipulační techniky
  • skenování mobilním skenerem

Co od vás očekáváme?

  • pokud jste již pracoval/a ve skladu, máte výhodu při zaučování
  • praxi s obsluhou VZV min. 1 rok (aktivní řidič na retraku/ještěrce)
  • platný průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
  • přesnost, spolehlivost, zručnost
  • ochotu pracovat ve 2 příp. 3 směnném provozu

Co vám nabízíme?

  • zázemí stabilní, silné a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování 75 Kč do mzdy za odpracovaný den
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • možnost čtvrtletních odměn za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek do benefitního programu 100 Kč/ měsíc + dle odpracovaných let
  • a mnoho dalších výhod

Nástup možný dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Irena Jungmanová
Telefon: +420 733 598 725

Jak to u nás vypadá?