Referent/referentka zákaznického centra - Rudná u Prahy

Typ pozice: Administrativní
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše zákaznické centrum pozemních přeprav hledáme kolegu/kolegyni na pozici referenta/ky pečující o významné zákazníky.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • efektivní zpracování požadavků zákazníků
  • přijímání objednávek, vyjasňování požadavků a konečná realizace přepravy
  • informování zákazníka o průběhu přepravy
  • budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • zabezpečení přípravy podkladů pro řešení nesrovnalostí
  • zodpovědnost za kvalitu servisu a správnou komunikaci směrem k zákazníkovi
  • udržování aktuálních dat v provozním systému

Co od vás očekáváme?

  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka pro písemnou i mluvenou komunikaci
  • samostatnost pro řešení svěřených úkolů
  • pozitivní myšlení a empatii
  • schopnost práce pod tlakem
  • pečlivost

Co vám nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • mentora, který se vám bude věnovat a zasvětí vás do světa logistiky
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna
  • odměna za loajalitu formou cafetérie
  • stravenkový paušál - 75 Kč za odpracovaný den
  • výhodné tarify od T-Mobilu pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • Multisport karta

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728

Jak to u nás vypadá?