Skladník/skladnice - Pardubice

Lokalita: Pardubice
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše pracoviště v Pardubicích hledáme do dvousměnného provozu vhodné uchazeče/uchazečky na pozici Skladník

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • fyzický i systémový příjem/výdej zboží a jeho kontrola
  • spolupráce na správném naložení a vytížení kamionů
  • obsluha manipulační techniky (VZV, retrack apod.)
  • skenování mobilním skenerem

Co od vás očekáváme?

  • pokud jste již pracoval/a ve skladu, máte výhodu při zaučování
  • průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
  • přesnost, spolehlivost, schopnost učit se nové věci

Co vám nabízíme?

  • stálou práci ve dvousměnném provozu na hlavní pracovní poměr
  • možnost získat/obnovit si průkaz VZV
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny preventivního volna
  • čtvrtletní odměny za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
  • příspěvek na stravování 75 Kč/odpracovaný den
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • výrazně levnější telefonování pro rodinu…

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Pokud vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis pomocí tlačítka „Přidejte se k nám“. Budeme se těšit!

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406

Jak to u nás vypadá?