Zasilatel/-ka importních leteckých přeprav - Rudná u Prahy

Typ pozice: Administrativní
Úvazek: Práce na plný úvazek

Hledáte práci, kde si váží vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše rozšiřující se oddělení importních leteckých přeprav hledáme pro doplnění týmu nového kolegu/kolegyni. Absolventy rádi zaučíme.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • každodenní intenzivní komunikace se zákazníky napříč ČR a partnery v zahraničí
  • kalkulace cen přepravy
  • zpracování zásilek v interním systému
  • úzká spolupráce s ostatnímy týmy v rámci importního oddělení leteckých přeprav

Co od vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace zejména písemnou formou)
  • schopnost rozvrhnout si pracovní úkoly
  • samostatnost i schopnost práce v týmu
  • prozákaznický přístup

Co vám nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí
  • možnost občasné práce z domova
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenkový paušál ve výši 75 Kč čistého za odpracovaný den
  • Multisport kartu
  • výhodné balíčky služeb od společnosti T-Mobile pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • kávu zdarma
  • a spoustu dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728

Jak to u nás vypadá?