Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Operátor/ka výroby - Kosmonosy

Pro pobočku v Kosmonosích kde provádíme lehkou montáž automobilových nárazníků hledáme spolehlivé kolegy a kolegyně do třísměnného provozu.
Práce je vhodná i pro ženy.

Co bude Vaším úkolem?

  • dělnické práce ve výrobě
  • montáž a demontáž, pulírování nárazníků
  • manuální činnosti spojené s lehkou výrobou
  • práce na moderní lince v čistém a nehlučném prostředí
  • příprava k expedici

Co od Vás očekáváme?

  • spolehlivost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám nabízíme?

  • náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
  • dotované jídlo v místní kantýně
  • příspěvek na stravování
  • přispějeme Vám na dopravu, aby se Vám dojíždění vyplatilo
  • práci v čistém a nehlučném provozu
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • výhodné tarify u telefonního operátora
  • měsíční odměny dle pracovního výkonu
  • na jednotlivé pracovní operace Vás zaškolíme
  • nástup ihned nebo dle dohody

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052